2024. április 28, vasárnap - Valéria

2014. November 18. 13:35, kedd | Helyi
Forrás: Csáki Zsolt

Tartály tolvajt fogtak a mezőőrök

Furcsa autózúgást észlelt november 6-án az éjszaki órákban egy XIII. kerületi lakos.

Miután megállapította, hogy tolvajjal van dolga, értesítette a területileg illetékes mezőőrt, majd a jármű nyomába eredt. A helyszínre érkező mezőőrök így azonnal rátaláltak az elkövetőre és az eltulajdonított fémtartályra. A tettes helyszíni bírságot kapott, majd az ellopott fém tartály visszakerült jogos tulajdonosához.

Ez eset kapcsán ismételten felhívjuk a lakosok figyelmét arra, hogy ha valami szokatlant és furát tapasztalnak lakókörnyezetükben, azonnal értesítsék a területileg illetékes mezőőrt. Odafigyeléssel, összefogással visszaszoríthatóvá válhatnak a szabálysértések és bűncselekmények – mondta el érdeklődésünkre Csáki Zsolt, a Kiskunfélegyházi Mezőőrség vezetője.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból