2024. április 27, szombat - Zita

2016. Február 24. 14:39, szerda | Helyi
Forrás: - szerk. -

Szünidei gyermekétkeztetés

A tavaszi szünet munkanapjaira azaz 2016. március 24-25 és 29 napokra kérhető az étkeztetés.

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata szünidei gyermekétkeztetés keretében a 2015/16-s tanévre vonatkozólag a tavaszi, nyári szünet napjaira a hátrányos helyzetű és rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülő, halmozottan hátrányos helyzetű kiskunfélegyházi lakóhellyel rendelkező kiskorú gyerekek részére déli meleg főétkezést biztosít 5 hónapos kortól 18 éves korig.
A tavaszi szünet munkanapjaira azaz 2016. március 24-25 és 29 napokra kérhető az étkeztetés, amennyiben a gyermek a szünidő ezen napjai alatt óvodai, bölcsődei ellátásban részesül, részére a fenti gyermekétkeztetés párhuzamosan nem vehető igénybe.
Az étkeztetés igénylését az arra jogosult szülőknek már előzetesen megküldött nyomtatványon keresztül lehet benyújtani a Polgármesteri Hivatal Szociális és Közfoglalkoztatási Osztály Szociális Csoportjához (I. emelet 47.) 2016. február 29-ig.
A nyilatkozat kitöltésében a KAPOCS Szociális és Gyermekvédelmi Intézmény nyújt segítséget a Kiskunfélegyháza Hunyadi u. 6. szám alatt.
A szünidei étkeztetést a Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Középiskolája, Szakiskolája, Speciális Szakiskolája és Kollégiuma konyhája végzi, melynek címe Kiskunfélegyháza, Kossuth u. 34 szám.

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi

Természetismereti versenyen jeleskedtek a platánosok