2024. április 24, szerda - György

2020. November 24. 09:06, kedd | Helyi
Forrás: kiskunfelegyhaza.hu

Szünetelnek a Kiskunfélegyházi könyvtár személyesen igénybe vehető szolgáltatásai

Virtuális szolgáltatások elérhetőek a könyvtár honlapján, illetve facebook oldalán.

A Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtár tájékoztatja olvasóit, vendégeit, hogy a Kormány 484/2020. (XI.10.) rendelete alapján – a kialakult helyzetre való tekintettel további intézkedésig szünetelteti személyesen igénybe vehető szolgáltatásait.

Figyelmükbe ajánlják virtuális szolgáltatásaikat, keressék az intézményt az alábbi felületeken:

Weboldal: www.psvk.hu

Facebook-oldal: facebook.com/PetofiSandorVarosiKonyvtar

Az intézmény a következő intézkedésig hétköznapokon 8 és16 óra között elérhető az alábbi telefonszámokon: 76/461-429, 06-70/338-7317, vagy e-mailben: psvk@psvk.hu. Feltett kérdéseiket igyekeznek mielőbb megválaszolni, kéréseiket rövid időn belül teljesíteni.

A már kikölcsönzött dokumentumok határidejét telefonon vagy honlapukon keresztül hosszabbíthatják. A könyvek visszajuttatását a könyvtár bejáratától balra található könyvbedobó rendszeren keresztül tehetik meg. A késedelmi díjak felszámolását a könyvtár zárvatartási ideje alatt szünetelteti.

Címkék: könyvtár

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot

2024. Április 24. 08:11, szerda | Helyi