Hírek
2012. Szeptember 13. 16:55, csütörtök |
Belföld
Forrás: ujasz.com
Szembesüljön a valósággal! - Morvai meghívta Barrosot
Morvai Magyarországra invitálta Barrosot, hogy a saját szemével győződjön meg arról, hogy az Európai Unió szívében van olyan ország, ahol harmadik világbeli állapotok uralkodnak. Rövid felszólalásában beszélt a szenvedő gazdákról, akiknek a földjeit elrabolják, értelmiségeikről, munkásokról, akik minden munkajogi védelem nélkül dolgoznak a külföldi tulajdonú gyárakban és megemlítette az ír gázoló ügyét is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 02. 14:00, hétfő | Belföld
MTÜ-elnök: tavaly történelmet írt a magyar turizmus
2026. Február 02. 12:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Mintegy 170 párt indulhat az áprilisi választáson
Mintegy 170 párt indulhat az április 12-ei országgyűlési képviselő-választáson az Országos Bírósági Hivatal (OBH) közlése szerint. Négy évvel ezelőtt 267 bejegyzett párt indulhatott.
2026. Február 02. 07:26, hétfő | Belföld
Ma indul az Otthoni Energiatároló Program
Hétfőn 10 órakor elindul az Otthoni Energiatároló Program pályázati szakasza, a jelentkezők 2,5 millió forint vissza nem térítendő támogatást kaphatnak korszerű akkumulátor telepítéséhez
2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld
Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk
Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.
