Hírek
2014. Május 29. 10:05, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Szalagkorlát javítása miatt továbbra sem járható a belső sáv
Befejeződött a helyszínelés az M5 autópályán.
Szalagkorlát javítása miatt továbbra sem járható a belső sáv.
Mint arról már korábban beszámoltunk, 2014. május 29-én 8 óra 20 perc körüli időben az M5 autópálya jobb pályatestén - a Szeged felé vezető oldalon - a 103-as kilométer közelében egy kisbusz eddig tisztázatlan körülmények között szalagkorlátnak ütközött.
A baleseti helyszínelés és a műszaki mentés 10 órakor befejeződött, azonban a szalagkorlát javítása miatt a belső sáv továbbra sem járható.
Kérjük az arra haladók fokozott figyelemmel vezessenek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 31. 10:43, szombat | Kék hírek
A GVH 235 millió forintos bírságot szabott ki az eMAG Magyarország Kft.-re
2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek
Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden
A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.
2026. Január 30. 07:07, péntek | Kék hírek
Kábítószer és alkohol hatása alatt állt a Romániában súlyos balesetet szenvedett görög kisbusz vezetője
Kábítószer és alkohol hatása alatt volt annak a Romániában balesetet szenvedett görög kisbusznak a sofőrje, amelyben hét ember vesztette életét - közölte csütörtökön az ügyben eljáró lugosi vádhatóság szóvivője.
2026. Január 28. 07:32, szerda | Kék hírek
Átvette a volánt a fiatalkorú utas, majd fának hajtott
A Kecskeméti Járási Ügyészség közúti baleset gondatlan okozása miatt vádat emelt egy fiatalkorúval szemben, aki azután, hogy a sofőrtől menet közben átvette a vezetést, fának hajtott az utasokkal teli furgonnal.
