2024. április 18, csütörtök - Andrea

2018. November 16. 15:22, péntek | Helyi
Forrás: BAON

Súlyosan megsérült a Félegyházán elgázolt kerékpáros

Súlyosan megsérült egy kerékpáros, amikor egy autó elgázolta az 5-ös főúton Kiskunfélegyházán péntek reggel.

A Toyota Kecskemét felé haladt, amikor jobbról egy kerékpáros asszony hajtott ki elé. A kerékpáros nem adott elsőbbséget az autósnak, az pedig már nem tudott megállni és elütötte a 70 év körüli asszonyt, aki az úttestre zuhant. Őt a kiérkező mentők súlyos sérülésekkel szállították kórházba, a gépkocsiban egyedül utazó férfinek nem esett baja. A helyszínelés idejére az 5-ös főút ezen szakaszát teljesen szélességében lezárták, ezért jelentős torlódás alakult ki.

(Forrás: BAON)

2024. Április 18. 08:00, csütörtök | Helyi

Szép eredmények a Tudásbajnokságon

A Batthyány Lajos Általános Iskola tanulói közül sokan részt vettek a Tudásbajnokság fordulóiban, közülük többen továbbjutottak a Bács-Kiskun vármegyei fordulóba. Sok szép eredményről számolhatunk be.

2024. Április 17. 19:05, szerda | Helyi

Élénkül a gasztroturizmus Magyarországon a szakértők szerint

Élénkül a gasztroturizmus Magyarországon, egyre többen érkeznek az országba azért, hogy megismerjék a magyar konyha remekeit

2024. Április 17. 15:38, szerda | Helyi

Ujjé a Ligetben nagyszerű

A MEDVE Matek szervezői abban hisznek, hogy izgalmas és élvezettel teli szellemi kihívásokon keresztül bárki közelebb kerülhet a matematika világához.

2024. Április 16. 17:27, kedd | Helyi

Dobogós eredmény országos angol versenyen

Kiemelkedő eredményeket értek el a mórások a HEBE Kft. angol nyelvű országos egyfordulós levelezős egyéni és csapatversenyén.