Városlista
2023. szeptember 24, vasárnap - Gellért

Hírek

2011. Július 16. 14:29, szombat | Kék hírek
Forrás: HírTV

Összeomlás: nem kapcsolták az ügyintézőt

Összeomlás: nem kapcsolták az ügyintézőt

Közveszéllyel fenyegetés miatt indított eljárást a rendőrség csütörtök délután az ellen a várpalotai férfi ellen, aki türelmét vesztve, bombariadót csinált a polgármesteri hivatalban.

Többször átkapcsolták hívását annak a várpalotai férfinek, aki végül türelmét vesztve, mert nem sikerült elintéznie ügyeit, bombariadót csinált csütörtök délután a polgármesteri hivatalban. A rendőrség az épületet kiürítette, de robbanószerkezetet nem találtak. Már az este folyamán előállították az 57 éves helyi férfit, aki ellen közveszéllyel fenyegetés miatt indítottak eljárást. (lm)

HavariaPress

Címkék: fenyegetés

Ezek érdekelhetnek még

2023. Szeptember 22. 13:00, péntek | Kék hírek

13 és 16 éves fiatalok bántalmaztak életveszélyesen egy férfit

Az Ügyészség életveszélyt okozó testi sértés bűntette miatt indult ügyben vádat emelt azzal a két fiatallal szemben, akik 2022. év novemberében, Oroszlányban bántalmaztak egy hajléktalanként élő férfit.

2023. Szeptember 22. 06:00, péntek | Kék hírek

Esztergomi robbantás - Hajdu János: a kommandósok a szakmai protokoll szerint jártak el

Az ügyészség szerint a Terrorelhárítási Központ (TEK) munkatársai minden szakmai protokollszabályt betartottak a szerdai esztergomi akciónál, amelyben életét vesztette egy rendőr - mondta a TEK főigazgatója.

2023. Szeptember 21. 07:53, csütörtök | Kék hírek

Esztergomi robbantás - egy rendőr meghalt, többen megsérültek

Jelenleg is zajlik a hivatalos szervek szemléje Esztergomban, ahol egy körözés alatt álló férfi - az elsődleges információk alapján - szándékosan gázrobbanást idézett elő egy bűnügyi akció során.

2023. Szeptember 20. 14:34, szerda | Kék hírek

Veszélyes hobbi - Világháborús robbanóanyagokat gyűjtött egy férfi

A Dunaújvárosi Járási Ügyészség robbanóanyaggal és robbanószerrel visszaélés bűntettével vádolja azt a férfit, aki pusztaszabolcsi házában II. világháborús robbanótesteket és robbanóanyagokat gyűjtött.