2024. április 29, hétfő - Péter

2015. Március 16. 08:57, hétfő | Helyi sport
Forrás: Kovács László

Sima hazai siker

Nyárlőrinc – Vasutas 7 : 1 (3:1)

Magabiztos, könnyed játékkal, tartotta otthon a 3 pontot a Nyárlőrinci csapat, a széteső, figyelmetlen játékot bemutató Vasutas ellen.

Nyárlőrinc, 40 néző
Vezette: Kiss Anikó, Borbényi Miklós, Fazekas Szilárd
Nyárlőrinc: Hajagos Cs., Böde (Bimbó), Torbán, Bálint (László), Bera T, Osbáth (Papp), Bera A., Hajagos M.(Keneski), Kulcsár, Farkas (Túri I.), Bali Edző: György Csaba
Vasutas: Túri, Surányi, Baráth, Fekete (Fütyü), Suciu (Seres), Mike (Hekkel), Nemcsok, Abonyi, Kürtösi Z., Makai (Tóth), Kürtösi Sz. Edző: Dudás György
Gólszerzők: Farkas 3, Bera A., Bali 2, Túri I., illetve Kürtösi Sz.
Sárga lap: Abonyi, Fütyü
Kitűnt: Hajagos Cs., Farkas, Bera A., illetve Túri Zs., Mike
Ifi: 3:2

2024. Április 29. 09:22, hétfő | Helyi sport

Újabb magyar bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán

Abonyban került megrendezésre az U17-es Szabadfogású és Női Országos Bajnokság, egyben Varga János Emlékverseny.

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok