2019. június 19, szerda - Gyárfás

2018. Szeptember 24. 13:49, hétfő | Helyi sport
Forrás: Rózsa József

Sikeresen szerepeltek a lovasok

2018. szeptember 21. és 23. között rendezték meg Tamásiban a Máchánszky Gyula Regionális döntő és csapat versenyt, amelyen a Bács-Békés-Csongád-Baranya-Tolna megye lovasai versenyeztek.

A 2018. szeptember 22-én, szombaton a csapat bajnokságon Bács-Kiskun megyét képviselve Babó Szilvia &PM Cascavelle Airvent Lovas Club (felnőtt), Erki Fanni&Devil Z Félegyházi lovas klub (amatőr), Rózsa Gitta&Fókusz Félegyházi Lovas Klub, Kelemen Péter&Gizi Orgoványi LK (ifi kategóriában) alkotta csapat bronzérmes szerzett.
Szombaton Erki Fanni egyéni 110 cm amatőr 2. helyet, vasárnap Erki Fanni egyéni bajnokságon 115 cm amatőr döntő 5. helyet, Rózsa Gitta 120 cm ifi döntő 3. helyet szerezte meg.

Gratulálunk és további sok sikert kívánunk nekik.

2019. Június 18. 16:25, kedd | Helyi sport

Forró hétvégén versenyeztek a Koppányok

Az elmúlt hétvégén a Turul Koppány Íjászai HSE tagjai két versenyen mérették meg magukat.

2019. Június 17. 08:05, hétfő | Helyi sport

Húsz éremet nyertek a félegyházi birkózók a hétvégén

Húsz érmet nyertek a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzői a III. Hirös Kupa meghívásos szabadfogású gyermek, diák és serdülő versenyen, június 16-án.

2019. Június 13. 13:32, csütörtök | Helyi sport

Pünkösdi hosszú hétvégén, 3 verseny, 13 érem és 24 versenyző a Koppányoknál

2019. június 8-án Tatai Celőkék Íjász Szakosztálya által rendezett XIII. Tatai Történelmi Kvalifikációs versenyre utazott három Koppány Tata városába.

2019. Június 10. 19:42, hétfő | Helyi sport

Kiváló eredmények a Triatlon Országos Bajnokságon

Június 8-án rendezték meg az V. BÚI Országos Triatlon Ranglista Versenyt és másnap a Triatlon Mix-váltócsapat Országos Bajnokságot Lengyeltótiban.