2024. április 24, szerda - György

2018. Szeptember 24. 13:49, hétfő | Helyi sport
Forrás: Rózsa József

Sikeresen szerepeltek a lovasok

2018. szeptember 21. és 23. között rendezték meg Tamásiban a Máchánszky Gyula Regionális döntő és csapat versenyt, amelyen a Bács-Békés-Csongád-Baranya-Tolna megye lovasai versenyeztek.

A 2018. szeptember 22-én, szombaton a csapat bajnokságon Bács-Kiskun megyét képviselve Babó Szilvia &PM Cascavelle Airvent Lovas Club (felnőtt), Erki Fanni&Devil Z Félegyházi lovas klub (amatőr), Rózsa Gitta&Fókusz Félegyházi Lovas Klub, Kelemen Péter&Gizi Orgoványi LK (ifi kategóriában) alkotta csapat bronzérmes szerzett.
Szombaton Erki Fanni egyéni 110 cm amatőr 2. helyet, vasárnap Erki Fanni egyéni bajnokságon 115 cm amatőr döntő 5. helyet, Rózsa Gitta 120 cm ifi döntő 3. helyet szerezte meg.

Gratulálunk és további sok sikert kívánunk nekik.

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.

2024. Április 22. 11:36, hétfő | Helyi sport

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.