2024. április 24, szerda - György

Forrás: Dinnyés Gyula

Tiszaföldváron és Alsóörsön jártak a Koppány íjászok

Tiszaföldváron  és Alsóörsön jártak a Koppány íjászok

Az év első íjászversenyére Tiszaföldvárra utaztak a Turul Koppány Íjászai SE tagjai.

Remek edzőmeccs volt. A legnépesebb felnőtt férfi kategóriában voltak érdekeltek, ahol Szeibert Imre 437 ponttal 12., Kiss László 394 ponttal 17., Kis Csaba 388 ponttal 20. helyezés érte el.

2018. január 27-én Alsóörsön IFAA szabályzata szerint, teremíjász Országos Bajnokságot rendeztek. Kora hajnal öt fővel indultak útba a Koppányok, Berente Imréné Kövecses Zsuzsanna 4. helyezett lett. Vadászreflex kategóriában Tamáskovics Gyula 164 ponttal 7., pusztai felnőtt kategóriában Kis Csaba 134 ponttal a 15., Szeibert Imre 118 ponttal 17. helyezett lett.

Dinnyés Gyula pusztai senior kategóriában volt érdekelt. Neki rosszul kezdődött a verseny, hiszen az a verseny előtt az íj felajzáskor eltört. Kölcsöníjjal kellett versenyeznie, ami gyakorlás nélkül nem könnyű feladat! Ami az eredményen, kissé meg is látszott. Saját íjjal a dobogó reális eredmény lett volna hiszen 177 ponttal jutott föl a 3. helyezett. Így Dinnyés Gyula 170 ponttal a hatodik helyen végzett.

Turul Koppány Íjászai HSE otthonában verseny 2018. február 25-én vasárnap a KÉSZ Sportarénában lesz. A verseny, a helyszínen, ingyen megtekinthető, a biztonsági szabályok betartása mellett!

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.

2024. Április 22. 11:36, hétfő | Helyi sport

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.