2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

2023. Május 05. 06:00, péntek | Helyi
Forrás: batthyanysuli.hu

Sikerek a diákolimpia körzeti fordulóján

A napokban tartották a Többpróba Atlétikai Csapatverseny Diákolimpia körzeti fordulóját a kiskunfélegyházi Honvéd-pályán.

A versenyszámok: 60 méteres futás, távolugrás, kislabdahajítás és 4x100 méteres váltófutás.

A versenyen a Batthyány Lajos Általános Iskola diákjai sikeresen szerepeltek.
A II. korcsoportos fiúk 2. helyezést ért el. A csapat tagjai: Kovács Bence 3.a, Nagy Máté 4.a, Lantos Tibor 4.a, Réczi Levente Sándor 4.a, Kecskeméti Balázs 4.a, Ipacs Zoltán 4.a.

A II. korcsoportos lányok szintén ezüstérmesek lettek. Tagjai: Csuka Lilla 5.a, Huszka Bianka Sára 4.a, Obora Roxána Kamilla 4.a, Gálfi Zsuzsi 4.a, Kovács Kitti 4.a, Forgó Lívia 4.a.

A gyerekeket egyéniben is rangsorolták. A 3.a osztályos Kovács Bence korcsoportjában egyéni összetettben 3. helyezést ért el.

A 4x100 méteres váltófutásban a Csuka Nadin 7.z, Vidéki Noémi II. 5.z, Tóth Beatrix 7.z, Gondi Tímea 6.z alkotta csapat bronzérmet, egyéniben Kis Maja 7.z osztályos tanuló távolugrásban aranyérmet, míg 60 méteres síkfutásban bronzérmet szerzett, míg Tóth Beatrix a 7.z osztályból 60 méteres síkfutásban ezüstéremmel gazdagodott.

Forrás: batthyánysuli.hu

2024. Május 19. 10:58, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

Pünkösdvasárnap, a Szentlélek kiáradásának főünnepe – 2024. május 19.

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni