2024. április 28, vasárnap - Valéria

2016. Január 16. 13:44, szombat | Helyi
Forrás: hirado.hu

Sehol a mára beígért hó

Derült idő lesz, kevés felhővel, erős északi széllel. Hó legfeljebb csak szállingózik.

Ma általában derült vagy közepesen felhős idő várható több órás napsütéssel.

Felhősebb körzetekre eleinte a Dunántúlon és Szabolcsban, délután inkább a Dél-Alföldön, estefelé a Duna-Tisza-közén számíthatunk, de ezeken a helyeken is legfeljebb egy-egy hózápor, jelentéktelen hószállingózás alakulhat ki. Az északi szelet napközben a Dunántúlon nagy területen kísérik erős széllökések.

A legmagasabb nappali hőmérséklet 0 és +5 fok között alakul, késő este -1, -6 fok között alakul, északkeleten, a havas tájakon azonban hidegebb is lehet.

Vasárnap délkeleten erősen, másutt változóan felhős lesz az ég, elvétve hózápor előfordulhat. Az északi, északkeleti szél többfelé megerősödik, néhol viharossá fokozódik.

A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet -3 és -8, a legmagasabb nappali hőmérséklet 0 és -5 fok között alakul.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból