Hírek
2014. Október 30. 09:16, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság
Sebességellenőrzés a sztrádán
A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság rendőrei az M5-ös autópálya megyei szakaszán október 29-én 9 órától 13 óráig a külföldi forgalmi rendszámú gépjárműveket ellenőrizték.
A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság rendőrei az M5-ös autópálya megyei szakaszán október 29-én 9 órától 13 óráig a külföldi forgalmi rendszámú gépjárműveket ellenőrizték.

Az akció során 15 külföldi szabályszegővel szemben közigazgatási bírságot szabtak ki a rendőrök.

Kérjük a közlekedőket, hogy minden esetben a szabályokat betartva, magukra és egymásra is odafigyelve vegyenek részt a közúti forgalomban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek
Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát
Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.
2026. Június 18. 15:00, csütörtök | Kék hírek
A Legfőbb Ügyészség teljes kivizsgálást és tájékoztatást ígért az aranykonvojügyben
2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek
Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt
Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.
2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek
Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton
Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.
