2024. április 25, csütörtök - Márk

Péntek: Szent István első vértanú. Ü
Szombat: Szent János apostol és evangélista. Ü
Vasárnap: A Szent család: Jézus, Mária és József. Ü

1.) Ma délután 3 órakor szentségimádás lesz templomunkban. December 23.-ig minden nap hajnal fél 6-tól a Szállást keres a Szent Család ájtatosságot, imádkozzuk.
2.) December 22-én hétfőn karácsonyi betegellátás lesz. Akik tudnak környezetükben idős, beteg emberekről, akik az ünnepek előtt szeretnének szentségekhez járulni, jelezzék a plébánián.
3.) December 24.-én lesz az idei advent utolsó hajnali szentmiséje. Ezen a napon hajnal fél 6-tól reggel 8 óráig gyónási lehetőséget biztosítunk.
4.) Kérjük a kedves testvéreket ünnepek előtt végezzék el a szentgyónást, mert ünnepek alatt nem lesz minden szentmisén gyóntatás!
5.) Szeretettel hívunk mindenkit december 24-én, szerdán délután 3 órakor, és éjszaka 11 órakor kezdődő pásztorjátékra. A délutáni előadásra külön szeretettel hívjuk a gyermekeket, a családokat.
6.) December 26-án, Szent István diakónus ünnepén, karácsony második ünnepnapján vasárnapi miserendet tartunk.
7.) December 27-én, Szent János apostol ünnepén, a délután 4 órai szentmise keretében borszentelést végzünk.
8.) December 28-án, Szent Család ünnepén, a délelőtt fél 11 órai szentmisén családok megáldása lesz.
9.) Karitász vásár nem lesz majd csak újévben.
10.) Akik a jövő évben szeretnének házasságot kötni, azok jelentkezését várjuk a plébánia hivatalban.
11.) Jövő évre szentmiséket lehet íratni a plébánia hivatalban.
12.) Szentföldi zarándoklatra hívjuk a kedves testvéreket, ami 2015. február 9-től indul. Jelentkezni lehet a plébániai hivatalban.
13.) Egyházközségünk nagy sikerre való tekintettel ismét megrendezi 2015, február 14. én Vőfély –Zenész találkozóját a Constantinum sportcsarnokban. Jegyek elővételben 3000 forintért kaphatók a sekrestyében, plébánia hivatalban, és a plakáton feltüntetett helyeken. Tombola felajánlást szívesen elfogadunk, amit előre is köszönünk.
14.) Szeretettel ajánljuk az Ótemplom harangjairól szóló kiadványt, ami a naptárakkal, kalendáriumokkal, gyógyteákkal és szentelt borokkal együtt megvásárolhatók a kijáratnál. A szíverősítő és stressz oldó teák megérkeztek.
15.) Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat, Isten gondviselő jósága kísérje őket egész életükben.

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot