2024. május 3, péntek - Tímea

2014. December 13. 13:26, szombat | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony Főplébánia

Sarlós Boldogasszony Főplébánia hirdetései

Sarlós Boldogasszony Főplébánia hirdetései 2014. december 14.
ADVENT 3. vasárnapja

Sarlós Boldogasszony Főplébánia hirdetései

2014. december 14.
ADVENT 3. vasárnapja

Hétfőn de. fél 9-től templomunk Karácsony előtti nagytakarítása lesz. Várjuk a kedves testvérek segítségét.

Akinél esetleg van fölöslegessé vált fenyőfa, tuja, tiszafa, szívesen elfogadjuk templomunk karácsonyi díszítésére. Kérjük jelezzék a plébánia hivatalban vagy a sekrestyében.

Kedden és Pénteken 9-től 11-ig Karitász vásár van a Jókai utca 1 alatt.

A templomunkban elindult a tartós élelmiszer gyűjtés melyet a kihelyezett kosarakban vagy a sekrestyében és a plébánián adhatnak le. Előre is hálásan köszönjük.

December 22.-én hétfőn karácsonyi betegellátás lesz. Akik tudnak környezetükben idős, beteg emberekről, akik az ünnepek előtt szeretnének szentségekhez járulni, jelezzék a plébánián.

Énekpróbára várjuk a régi kórus tagokat, és az új jelentkezőket. A próba ideje minden pénteken este fél 6 órakor kezdődik.

Ministráns foglalkozásra várjuk a gyerekek jelentkezését. A foglalkozás ideje minden szombaton 10 órától van.

Akik a jövő évben szeretnének házasságot kötni, azok jelentkezését várjuk a plébánia hivatalban.

Szentföldi zarándoklatra hívjuk a kedves testvéreket, ami 2015. február 9.-től indul. Jelentkezni lehet a plébániai hivatalban.

Egyházközségünk nagy sikerre való tekintettel ismét megrendezi 2015, február 14. én Vőfély-Zenész találkozóját a Constantinum sportcsarnokban. Jegyek elővételben 3000 forintért kaphatók a sekrestyében, plébánia hivatalban, és a plakáton feltüntetett helyeken. Tombola felajánlást szívesen elfogadunk, amit előre is köszönünk.

Szeretettel ajánljuk az Ótemplom harangjairól szóló kiadványt, ami a naptárakkal, kalendáriumokkal, gyógyteákkal és szentelt borokkal együtt megvásárolhatók a kijáratnál. A szíverősítő és stressz oldó teák megérkeztek.

Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat, Isten gondviselő jósága kísérje őket egész életükben.

2024. Május 03. 14:29, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:19, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:11, péntek | Helyi

Az erőszak nem megoldás

Vascsővel ment behajtani a tartozást egy 30 éves kiskunfélegyházi férfi.

2024. Május 03. 12:11, péntek | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál