2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2016. Június 17. 16:00, péntek | Helyi
Forrás: origo.hu

Sajátmárkás mobilokat ad ki a Vodafone

Négy új sajátmárkás okostelefon, köztük a Smart Ultra 7, a Smart Platinum 7, valamint a Vodafone saját fejlesztésű VR-szemüvege is bemutatkozott.

A hazai piacon megjelentek a Vodafone sajátmárkás csúcskategóriás készülékei. A felsőkategóriás mobilok mellett olcsó készülékeket is lehet választani, a termékskála a legtöbb igényt próbálja kiszolgálni - közölte a cég.

Ezek közül a Smart Platinum 7 a legcombosabb, ami a Vodafone első saját high-end készüléke. A telefonban nyolcmagos processzor dübörög, ehhez 3 gigabájt memória társul, és 32 gigabájt tárhely, ami 128 gigabájtig bővíthető.

Hátoldali kamerája 16 megapixeles, míg a szelfikamera 8 megapixeles. A 3000 milliamperórás akkumulátorral akár két napig is működik a készülék, a QuickCharge 3.0 gyorstöltéssel fél óra alatt 50 százalékra tölthető.

Kizárólag ezzel a készülékkel használható a Vodafone saját virtuálisvalóság-headsete, a Vodafone Smart VR, amivel a 360 fokos tartalmakat lehet nézni. A Google Cardboard ökoszisztémával együtt szállítják, többezer VR-alkalmazás érhető el rá.

Vodafone Smart VR

A felsőközép-kategóriában a Smart Ultra 7 választható, mely 1,8 gigahertzes, nyolcmagos processzort kapott, 2 gigabájt memóriával, és 16 gigabájt tárhellyel. Hátoldali kamerája 13, míg a szelfikamera 5 megapixeles.

Első okostelefonnak

Két olcsóbb, belépőszintű készüléket is választhat az, aki megelégszik az alapvető funkciókkal, vagy most vásárolna először okostelefont. A 4 colos Vodafone Smart Mini 7 kijelzője 480x800 pixeles felbontású, lelke egy négymagos, 1,3 gigahertzes processzor.

Akkumulátora 1500 milliamperórás, 4 gigabájtos beépített memóriája SD kártyával 32 gigabájtig bővíthető. Hátsó kamerája 2 megapixeles, míg a szelfikamera 0,3 megapixeles.

Vodafone Smart Prime 7

A Vodafone Smart Prime 7 szintén a legújabb Androiddal működik. 5 colos képernyője HD felbontású. Hátoldalán 8 megapixeles, elöl pedig 5 megapixeles a kamera. A telefon beépített memóriája 8 gigabájtos, ami SD kártyával 128 gigabájtig bővíthető. A készülék működését egy 2540 milliamperes akkumulátor biztosítja.

Címkék: android, Smart Prime

2024. Május 01. 20:00, szerda | Helyi

Régmúlt idők varázsát csalogatta elő a majális

Megtelt a Parkerdő szórakozni vágyó közönséggel május 1-jén. A ragyogó napsütésben színes programok sora várta az érdeklődőket egész nap.

2024. Május 01. 15:17, szerda | Helyi

TeSzedd akció Petőfiszálláson

A föld napja alkalmából a Róna Vadásztársaság és a Petőfiszállási Polgárőr Egyesület Petőfiszállás vadászterületén a \"TE SZEDD\" mozgalomhoz csatlakozva, a természetben "felejtett" lakossági hulladékot gyűjtött 23 fővel.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben

2024. Április 30. 09:08, kedd | Helyi

Forgalmirend-változás a Zöld Nap alatt