Hírek
2020. Július 28. 13:05, kedd |
Helyi
Forrás: Szerk.
Romantikus zenei koncertet ad Róka Kinga
2020. július 31-én 20 órától Róka Kinga, a Kiskunfélegyházi Balázs Árpád Művészeti Iskola tanára romantikus térzenére invitálja az érdeklődőket.
Kinga Kecskeméten született és zenei tanulmányait is itt kezdte, majd szegeden szerzett diplomát.
Egyetemi éveinek lezárásához közeledve került a Kiskunfélegyházi Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskolába, ahol azóta is töretlen lelkesedéssel dolgozik. A tanítás mellett szívesen ad koncertet a szívéhez közel álló zenei korszakokból válogatva.
Kinga romantikus és francia impresszionista zeneszerzők műveiből állított össze egy csokrot, mellyel az est folyamán kellemes percekkel szeretné megajándékozni zenekedvelő közönségét a Béke téri szökőkútnál.
(Fotó: Róka Kinga Facebook-oldala)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 09:50, kedd | Helyi
Időutazás a Kiskunfélegyházi Városháza tornyában
A szecessziós városháza nemcsak építészeti élmény, hanem egy darabka történelem és bepillantás a város irányításába is.
2026. Május 04. 21:13, hétfő | Helyi
Műszaki állomás gyulladt ki Kiskunfélegyházán
A Csólyosi útra helyi és kecskeméti tűzoltókat riasztottak.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
