2024. április 28, vasárnap - Valéria

Forrás: -szerk.-

Rofusz Kinga kiállítása a Kiskun Múzuemban

Sok szeretettel várja a Kiskun Múzeum 2016. október 3-án, 17 órára
Rofusz Kinga illusztrátor kiállításának megnyitójára.

A Móra mesefesztivál nyitórendezvényén köszöntőt mond Csányi József, Kiskunfélegyháza város polgármestere.

A kiállítást megnyitja Kiszely Ágnes, a Ciróka Bábszínház igazgatója.

Közreműködnek a Constantinum Nevelési – Oktatási Intézmény Általános Iskola tanulói. Felkészítő tanár Kátai Tibor.

Megtekinthető 2016. november 3-ig, kedd – szombat, 9 – 16 óra között, Kiskunfélegyháza, Dr. Holló Lajos u. 9.

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi

Természetismereti versenyen jeleskedtek a platánosok