Hírek
2021. Március 27. 08:51, szombat |
Belföld
Forrás: mti/fotók: MTI/Mihádák Zoltán
Robbanás történt egy gyorsbüfében Csepelen
Robbanás történt, majd tűz keletkezett egy gyorsbüfében Csepelen péntek délután - közölte Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Kisdi Máté elmondta: a XXI. kerületi Kossuth Lajos utcában egy 25 négyzetméteres üzlethelyiségben történt a robbanás. A tűz tovább terjedését megakadályozták, eloltották.
A gyorsbüféből négy gázpalackot hoztak ki - mondta a szóvivő.
Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője az MTI-nek elmondta: négy mentőegységet riasztottak a helyszínre. Egy férfi és egy nő az arcán, illetve a nyakán égési sérüléseket szenvedett. Őket fájdalomcsillapítás és égési sérüléseik ellátása után a sürgősségi osztályra vitték. A helyszínen volt egy csecsemő és egy 10 év körüli kislány is, akik látszólag nem sérültek meg, de kivizsgálásra a mentők kórházba vitték őket - ismertette.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 21. 11:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: nem küldünk magyar katonákat a Közel-Keletre
Gulyás Gergely bizonytalan volt a kérdésben, Trump kérésére ő megfontolná a dolgot.
2026. Március 21. 10:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: újítsuk meg a háborúellenes szövetséget!
"Tanulni kell az elmúlt négy év tapasztalataiból arról, hogyan maradtunk ki a háborúból" - mondta Orbán.
2026. Március 20. 15:00, péntek | Belföld
NAV: félmillióan hagyják bent a kedvezményt
2026. Március 20. 15:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Nézőpont: enyhén erősödik a Fidesz, nő a tábor aktivitása
A március 15-ei rendezvények után készült kutatás szerint a Fidesz-tábor aktivitása emelkedett, ezért a kormánypárt előnye enyhén növekedett a Tisza Párttal szemben - közölte a Nézőpont Intézet a Facebook-oldalán csütörtökön.
