2024. április 19, péntek - Emma

2014. Április 02. 20:30, szerda | Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek

Rendbe teszik a Móczár bekötőt és Péteri utat

Szorgos kezek munkálkodnak a Móczár bekötőút mellett. Elkezdődött ugyanis az elburjánzott út menti növényzet rendbetétele, a belógó ágak eltávolítása. A munkában jelenleg nyolc közmunkás vesz részt. A közel négy kilométeres szakasz megtisztítása után a Péteri út környéke következik. A kézi erővel elvégzett irtást követően hadrendbe állítják az újonnan beszerzett szárzúzót, ami a visszamaradt tuskókat aprítja fel, majd a grédert is – tájékoztatta a Félegyházi Híreket Dongó József, a körzet önkormányzati képviselője.

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.