2024. április 27, szombat - Zita

2017. Október 01. 14:00, vasárnap | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Remek formában a futsal csapat

Árkád ETO – Astra-4IG-Kiskunfélegyházi Bulls 3-5 (1-1)

Megnyerte első idegenbeli mérkőzését az Astra-4IG-Kiskunfélegyházi Bulls a női futsal NB I. alapszakaszának 3. fordulójában - adta hírül a Félegyházi Közlöny.

Szeptember 30-án Ikrényre utazott az Astra, ahol az Árkád ETO-val csapott össze. A győriek megszerezték ugyan a vezetést, de az Astra a szünetig kiegyenlített és a mesterhármasig jutó Mészáros Dalma, illetve a duplázó Balázs Eszter góljaival fordított. 5-3-as győzelmével az Astra továbbra is veretlen a női futsal első osztályban.

Női Futsal NB I. 3. ford. 09. 30. (Ikrény)

Árkád ETO – Astra-4IG-Kiskunfélegyházi Bulls 3-5 (1-1)

Gólszerzők: Gál Bianka 5. p., Tillinger Dóra 24. p., Zemlényi Csenge 40. p., ill. Mészáros Dalma 20. p., 21. p., 36. p. (büntetőből), Balázs Eszter 21. p., 31. p.,

Fotó: Félegyházi Közlöny archív