Városlista
2026. március 20, péntek - Klaudia, Alexandra

Hírek

2018. Május 08. 19:44, kedd | Helyi
Forrás: police.hu

Rablás lett a lopásból

Rablás lett a lopásból

A kiskunfélegyházi rendőrök bíróság elé állítást javasolnak annak a férfinek az ügyében, aki szeszes italokat rabolt egy boltból.

Mint arról korábban beszámoltunk, a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt 2018. április 10-én 19 óra 44 perckor őrizetbe vett egy helyi lakost.

A gyanú szerint a 25 éves férfi néhány nappal korábban egy kiskunfélegyházi boltból szeszes italokat tulajdonított el. A lopást a biztonsági őr észrevette, ezért fel akarta tartóztatni a tolvajt, aki az őrt ellökve elmenekült a helyszínről. Az elkövetőt a rendőrök rövid időn belül elfogták, és kihallgatását követően őrizetbe vették.

A nyomozók az ügyet a napokban lezárták, és az előzetes letartóztatásban lévő férfi ügyét bíróság elé állítás javaslatával küldték meg a helyi ügyészségre.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 19. 10:15, csütörtök | Helyi

Áprilisban indul az idei szezon a Kecskeméti kisvasúton

2026-ban is áprilisban kezdetét veszi a szezon a Kecskeméti Kisvasúton és a hozzá kapcsolódó hajtánypályán.

2026. Március 19. 10:11, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2026. Március 16. 11:22, hétfő | Helyi

Álvásárlással csalták csapdába

Elektromos cigaretta vásárlását ígérve csaltak csapdába egy férfit és apósát Kiskunfélegyházán a tettesek, majd fegyverrel fenyegetőzve vitték el az árut.