Hírek
2020. December 17. 14:07, csütörtök |
Külföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Putyin akkor oltatja be magát, amikor a vakcinát az ő korosztályának is javasolják
Vlagyimir Putyin orosz elnök kijelentette, hogy akkor fogja beoltatni magát a Covid-19 ellen, ha a fertőzés elleni vakcinát a szakemberek az ő korosztályának is javasolják.
Putyin a csütörtökön megtartott éves sajtótájékoztatóján beszélt erről. Az orosz elnök 68 éves.
"A hozzám hasonlókhoz még nem jutottak el a vakcinák, de feltétlenül beoltatom magamat, amint ez lehetővé válik" - mondta.
"Nem látom okát annak, hogy miért ne oltassam be magam" - hangoztatta, biztonságosnak és hatékonynak nevezve az orosz vakcinát.
Elismerte, hogy Oroszországnak nincs elegendő üzeme és felszerelése az oltóanyag gyártásához, de azt ígérte, hogy a kapacitás növekedni fog.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 07:22, kedd | Külföld
Donald Trump: India beleegyezett, hogy leállítja az orosz kőolaj vásárlását
Donald Trump amerikai elnök szerint India miniszterelnöke hétfői telefonbeszélgetésük során beleegyezett az orosz kőolaj vásárlásának leállításába, és helyette több energiahordozót szerez be az Egyesült Államokból.
2026. Február 02. 10:00, hétfő | Külföld
Donald Trump: Venezuela komoly bevételhez jut majd az Egyesült Államok révén eladott, onnan szármaszó kőolajból
Venezuela komoly bevételhez jut majd az Egyesült Államok révén eladott, onnan szármaszó kőolajból, de a bevételen megosztozik a két ország – jelentette ki Donald Trump amerikai elnök vasárnap.
2026. Január 30. 07:06, péntek | Külföld
Donald Trump: az orosz elnök beleegyezett abba, hogy egy hétig nem löveti Kijevet a hideg idő miatt
Vlagyimir Putyin orosz elnök beleegyezett abba, hogy egy hétig nem löveti Kijevet a hideg időjárásra tekintettel - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök.
