2024. április 27, szombat - Zita

2016. Március 23. 11:53, szerda | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Programváltozás a Kiskun Múzeumban

A március 31-re tervezett Széljáró Balladás műsora betegség miatt új időpontban, április 16-án kerül megrendezésre.

Felhívjuk kedves látogatóink figyelmét, hogy a 2016. március 31-re tervezett Rendhagyó tárlatvezetés a „FÉLEGYHÁZA NÉPE – A középkori Templomhalom régészeti emlékei” régészeti kiállításban a Széljáró Balladás műsora betegség miatt új időpontban, 2016. április 16-án, a Tárt kapuk – nyitott nap keretében kerül megtartásra.

Programok:

• 9 óra - Múzeumi játszóház - Sárkányölő Szent György napi családi játszóház: papírsárkány készítés
  • 15 óra - Virágkötészeti bemutató és Dr. Csoma Zsigmond: Paraszti virágoskert című könyvének bemutatója
  • 17 óra - Széljáró Balladás: „Középkori magyar dallamok” című műsora.

Mindenkit szeretettel várunk a Kiskun Múzeumba!

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi

Természetismereti versenyen jeleskedtek a platánosok