Városlista
2021. június 19, szombat - Gyárfás

Hírek

2021. Május 18. 09:40, kedd | Helyi

Program a falusi kisboltok megmaradásáért

Program a falusi kisboltok megmaradásáért

GINOP-5.3.5-18-2020-00184

Elindult a Kereskedők és Vendéglátók Országos Érdekképviseleti Szövetsége (KISOSZ) és a COOP Bács-Kiskun Megyei Szövetsége által vezetett Európai Uniós támogatással megvalósuló projekt, melynek célja a kiskereskedelmi ágazatban működő kisboltok működésének elősegítése.

A projekt keretében a régióban érintett vállalkozókkal készített önkéntes kérdőíves felmérés eredményeképpen készülő tanulmány a feltárt problémákra kínál majd megoldási javaslatokat, melyek a későbbiekben tanácsadók, képzések, rendezvények keretében kerülnek átadásra a célcsoport számára.

Az érdekképviseletek kiemelt célja, hogy a projekt szolgáltatásaival támogassák a munkaerőpiaci alkalmazkodóképesség fejlesztését a falusi kisboltok körében, továbbá azok pályázati részvételét a Magyar Falu programban.

Ezek érdekelhetnek még

2021. Június 19. 11:23, szombat | Helyi

Szúnyoggyérítés várható Kiskunfélegyházán

Ezúton értesítjük a lakosságot, hogy Kiskunfélegyháza területén szúnyoggyérítést fognak végezni.

2021. Június 18. 16:49, péntek | Helyi

Gépszörnyet tereltek az M5-ös lajosmizsei pihenőhelyére

A közúti ellenőrök az M0-s autópályán figyeltek fel a túlméretes szállítmányra, amit azonban csak az M5-ös autópálya lajosmizsei pihenőhelyén tudtak megfogni.

2021. Június 18. 14:48, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban friss anyakönyvi híreinket olvashatják.

2021. Június 17. 17:21, csütörtök | Helyi

Másodfokú hőségriasztás lép életbe szombaton 0:00 órától