2024. április 27, szombat - Zita

2015. December 02. 14:45, szerda | Helyi sport
Forrás: bacskiskunfoci.hu

Pomázon folytatja szereplését a megyei válogatott, az országos döntőben!

Hajdú - Bihar, és Szabolcs - Szatmár - Bereg megye lesz az ellenfél, ráadásul egymás után.

Csapatunk 3 győzelem (Csongrád 4-1, Jász-Nagykun-Szolnok 5-0, Békés 1-0) mellett 1 vereséggel (Pest 0-1) csoportmásodikként került be a december 05-06-i országos, nyolcas döntőbe.

A torna legjobb mezőnyjátékosa Bács-Kiskun megyéből került ki, Valkai Tamás személyében, aki mind a négy találkozónkat végigjátszotta magas színvonalon a védelem tengelyében.

Válogatottunk kapta a legkevesebb gólt, ebben nagy szerepe volt Tóth Péter kapusnak is, aki három találkozón bizonyította be, hogy kiváló formában van.

Góljainkon a következő játékosok osztoztak:

• Harnos Zoltán Dániel - 3 gól
  • Kohány Gábor - 3 gól
  • Dostyicza Dániel - 2 gól
  • Sibinger Dávid - 1 gól
  • S. Juhász Tamás - 1 gól

A csoportküzdelmeket követően Nyitray András, a megyei válogatott kommunikációs munkatársa (és egyben kit managere) készített interjúkat a válogatott két edzőjével, és öt játékossal.

Az országos döntőben válogatottunk a Pomázon megrendezésre kerülő A-csoportba került Pest megye válogatottjával együtt, ellenfeleink Szabolcs-Szatmár-Bereg és Hajdú-Bihar megye válogatottjai lesznek.

Az országos döntő A-csoportjának tervezett programja:

2015. december 05. /szombat/:

• Pest megye - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 11:00
  • Bács-Kiskun megye - Hajdú-Bihar megye 12:30
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye - Bács-Kiskun megye 15:30
  • Hajdú-Bihar megye - Pest megye 17:00

Az A-csoport korábbi eredményei:

• Pest megye - Bács-Kiskun megye 1-0
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye - Hajdú-Bihar megye 3-1

A csoportból az első két helyezett jut tovább a vasárnapi elődöntőkbe.

Az A-csoport jelenlegi állása:

1. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 3 pont (3-1-es gólkülönbség)
2. Pest megye 3 pont (1-0)
3. Bács-Kiskun megye 0 pont (0-1)
4. Hajdú-Bihar megye 0 pont (1-3)

Forrás: igazgatosagok.mlsz.hu

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.