2024. április 23, kedd - Béla

2019. December 15. 17:28, vasárnap | Helyi
Forrás: Adrienn

Pihenőpark épült a Zöldmező lakótelep lakóinak

Kellemes pihenőparkkal és korszerű játszótérrel gyarapodott a Zöldmező lakótelep. Az új közösségi tér ünnepélyes átadására december 12-én került sor.

Kiskunfélegyháza külterületi lakónegyedének üde színfontja lett a szabadidős összejövetelekre is alkalmas közösségi tér, melyet a Zöldmező lakótelep bejáratánál, az út menti kereszt tövében alakítottak ki nemrégiben. Sőt nemcsak a felnőttek örülhetnek a megszépült környezetnek, hanem a gyerekek is, akiknek új eszközökkel bővült, korszerűsödött a pihenőpark mellett található játszóterük.

Az ünnepélyes átadáson Balla László alpolgármester és Szabó József a térség önkormányzati képviselője vágták át a nemzeti színű szalagot.

Az átadáskor Szabó József elmondta, hogy ezzel még nem ért véget a munka a Zöldmező lakótelepen. A továbbiakban a dűlőutak karbantartását, az utak kátyúzását és a fák nyesését tartják legfőbb feladatnak.

(Képek: Fantoly Márton - Félegyházi Közlöny)