2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

2023. Szeptember 15. 10:38, péntek | Helyi

Petőfiszállás- Pálosszentkút újabb örömmel gazdagodott

Nagy örömmel fogadtuk, hogy Petőfiszállás Községi Önkormányzat a TOP PLUSZ 1.1.3-21-BK1-2022-00008 azonosítószámmal nyilvántartott támogatási kérelmét a Magyar Államkincstár 2023. szeptember 8-án 208.630.000 Forint támogatásban részesítette.

Kiskunfélegyháza - Selymes és Petőfiszállási bekötőút, turisztikai ház között 2,2 km hosszúságú kerékpárút kettő ütemben fog megvalósulni.

A kerékpárút kialakításának célja a város közigazgatási területén már kiépült kerékpárforgalmi hálózat bővítése és a kerékpáros turizmus fejlesztése.
Lehetővé teszi, hogy a Petőfiszállásra kilátogatók megcsodálják térségünket gazdagító Mária-kegyhelyet, kulturális emlékeket, múzeumokat és a Péteri-tó által nyújtott természeti és egyedi tárgy értékeket.

Köszönetet mondunk Lezsák Sándor Elnök úrnak, a Bács - Kiskun Vármegye Közgyűlés elnökének – Rideg Lászlónak, és az elbíráló bizottság minden tisztelt tagjának.

„Egy újabb álom valósult meg!”

Szász János
polgármester

Forrás: Petőfiszállás Község Önkormányzat

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni

2024. Május 17. 09:48, péntek | Helyi

MME: nem kell félni az ártalmatlan tőrösdarazsaktól

2024. Május 17. 09:46, péntek | Helyi

A MÁV kérése - Ha pünkösdkör utazik, váltsa meg már most vonatjegyét!

Május 19-én, vasárnap az ünnepnapi, 20-án a vasárnapi menetrend szerint közlekednek a vonatok, 21-én pedig már a megszokott munkanapi menetrend érvényes.