2024. április 19, péntek - Emma

2020. Október 13. 09:58, kedd | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Rendkívüli módon ünneplik az Anyatej világnapját

Előző években a kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtár adott otthont az Anyatej világnapja elnevezésű programnak.

Idén, a járványügyi helyzetre való tekintettel egy internetes felületen, a Zoom-on, online formában lesz látogatható az esemény.

A november 3-án, kedden 10 órától kezdődő alkalom érdekes és hasznos információkkal szolgál majd az anyukáknak. Egyebek mellett Lipcseiné Tolvaj Mária védőnő a hordozás jótékony hatásáról beszél majd, a Babahordozás a gyakorlatban - egyszerűbb hétköznapok című előadásában.
Néma Attiláné, Ella dúla, TANDEM tréner témája pedig az „Anyaidő” lesz, avagy egy nő miként ossza be a család, munka mellett az energiáját és az idejét.

A találkozón való részvétel regisztrációhoz kötött, amelyet a pap.izolda@gmail.com e-mail címen tehetnek meg.

Bővebb információért pedig keressék a Kiskunfélegyházi Védőnői Szolgálatnál Pap Izoldát.

(Információ: Félegyházi Közlöny)

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.