2024. április 17, szerda - Rudolf

2020. Június 16. 08:39, kedd | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Rendhagyó ballagási ünnepség lesz a félegyházi általános iskolákban

Június 19-én és június 20-án tartják a ballagási ünnepségeket a kiskunfélegyházi általános iskolákban.

Az intézmények a tankerületi ajánlásoknak és a járványügyi szabályoknak megfelelően szervezik meg az eseményt.

Ennek értelmében a ballagási ünnepségen teljes létszámban a pedagógusokon kívül, csak a ballagó nyolcadik osztály vehet részt, illetve vendégként jelen lehet a két szülő.

Az iskolák nagy többsége szabadtéren ünnepel, ahol igyekeznek méltó módon elbúcsúzni a ballagó fiataloktól - olvasható a Félegyházi Közlöny internetes hírportálon.

• A Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola, Platán Utcai Tagintézménye június 19-én (pénteken) 16:30 órakor,
  • a Batthyány Lajos Általános Iskola június 19-én (pénteken) 17 órakor,
  • a József Attila Általános Iskola június 19-én (pénteken) 18 órakor
  • a Dózsa György Általános Iskola június 20-án (szombaton) 8 órakor a 8/a osztálynak, 11 órakor a 8/b osztálynak,
  • a Darvas Általános Iskola június 20-án (szombaton) 9 órakor,
  • a Constantinum Katolikus Általános Iskola június 20-án (szombaton) 11 órakor tartja meg az idei ballagási ünnepségét.

(Fotó forrása: Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola 2019. évi galáriája)

2024. Április 16. 17:27, kedd | Helyi

Dobogós eredmény országos angol versenyen

Kiemelkedő eredményeket értek el a mórások a HEBE Kft. angol nyelvű országos egyfordulós levelezős egyéni és csapatversenyén.

2024. Április 16. 16:36, kedd | Helyi

Összeütközött két gépkocsi az 5-ös főúton

Kiskunfélegyháza határában akadályozza a forgalmat a baleset.

2024. Április 16. 12:38, kedd | Helyi

Nemzetközi zongoraversenyen bizonyítottak

Elek Janka és Elek János négykezes formációját Kiemelt Arany fokozattal díjazták.

2024. Április 16. 09:26, kedd | Helyi

Hidegfront vet véget az áprilisi nyárnak

Hidegfront vet véget az áprilisi nyárnak: beborul az ég, és többfelé kell esőre, akár zivatarra is készülni.