Városlista
2020. január 29, szerda - Adél

Hírek

2019. December 11. 08:00, szerda | Helyi
Forrás: Adrienn

Idén is nagy sikere volt a Mikulás Futásnak

Idén is nagy sikere volt a Mikulás Futásnak

December 5-én rendezte meg a Constantinum Intézmény hagyományos Mikulás Futását, mely ezúttal is gyermekek sokaságát mozgatta meg.

A verseny útvonalait a Petőfi utcán, az Arany János utcán és a Kőrösi Csoma Sándor utcán jelölték ki, ahol a helyszínt mindenhol a kiskunfélegyházi rendőrség biztosította.

A távokra vállalkozó nebulókat a verseny fő szervezője Rádi Dezső, az iskola testnevelő tanára, valamint Pótári Tímea, a Constantinum Intézmény általános iskolai tagintézmény-vezetője köszöntötte.

Elsőként az óvodások mérettették meg magukat, majd az általános iskolások következtek nemenként és korcsoportonként. A leghosszabb távot az utolsóként rajthoz álló középiskolások futották.

A szervezők gondoskodtak a célba érkezők megjutalmazásáról. Mindenki, aki teljesítette a számára előírt távot, szaloncukrot kapott, az első három helyezettet pedig éremmel díjazták.

EREDMÉNYEK:

Óvodás lány
1. Pelyhe Emese (Constantinum)
2. Marton Léna (Constantinum)
3. Kalló Kamilla (Constantinum)
4. Molnár Hanga (Constantinum)
5. Varga-Bene Olívia (Platán)
6. Osztopáni Kíra (Constantinum)

Óvodás fiú
1. Oláh Nagy Patrik (Constantinum)
2. Horváth Dániel (Constantinum)
3. Sárdi Ákos (Constantinum)
4. Ficsór Nimród (Constantinum)
5. Lukács Noel (Constantinum)
6. Horváth Zoltán (Constantinum)

I. korcsoport – lány
1. Szunyi Léna (Dózsa)
2. Rádi Georgina (Constantinum)
3. Kiss Lilien (Constantinum)
4. Tapodi Lilien (Constantinum)
5. Lantos Boglárka (József)
6. Vidéki Noémi (Dózsa)

I. korcsoport - fiú
1. Cseles Viktor (Platán)
2. Hefkó Áron (Constantinum)
3. Leiz Kolos (Dózsa)
4. Berta Botond – Szarvas Emil (Platán – Dózsa)
5. Kovács Koppány (József)
6. Csikós Bence (József)

II. korcsoport – lány
1. Varga Nóra (József)
2. Takács Luca (József)
3. Szórát Hanna (Constantinum)
4. Karsai Hédi (József)
5. Győri Dolli (Dózsa)
6. Bíró Lili (József)

II. korcsoport – fiú
1. Szerencsés – Fekete Dávid (József)
2. Dénes Zalán (Dózsa)
3. Kiss Gergő (József)
4. Kiss Dávid (József)
5. Kovács Domokos (József)
6. Hernádi Zalán (Constantinum)

III. korcsoport – lány
1. Varga Evelin (Constantinum)
2. Papp Tamara (Constantinum)
3. Illés Fanni (József)
4. Mester Adél (József)
5. Tantuc Anna (Constantinum)
6. Páli Éva (József)

III. korcsoport – fiú
1. Szabadkai Levente (Platán)
2. Szabó Zalán (József)
3. Kanó Máté (Constantinum)
4. Kis Roland (Platán)
5. Lőrincz Mátyás (József)
6. Paragi Róbert (Constantinum)

IV. korcsoport – lány
1. Kis-Czakó Eszter (József)
2. Borbás Kitti (Darvas)
3. Lőrincz Nóra (Platán)
4. Csányi Bernadett (Batthyány)
5. Nagy Petra (József)
6. Kovács Nikolett (Dózsa)

IV. korcsoport – fiú
1. Szabó Gábor (József)
2. Horváth Sámson (Darvas)
3. Bánfai András (Constantinum)
4. Görög Patrik (József)
5. Oláh – Marczényi Balázs (Batthyány)
6. Szűcs Ádám (Darvas)

V. korcsoport – lány
1. Csuka Noémi (Batthyány)

VI. korcsoport – fiú
1. Bense Marcell (MFG)
2. Csorba Alex (Constantinum)
3. Oláh – Marczényi Károly (MFG)

(Képek: Fábián Adrienn - infokiskunfelegyhaza.hu)

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2020. Január 29. 08:11, szerda | Helyi

Lesz némi napsütés szerdán, de a jó időre hétvégéig kell várni

Szerdán nyugat felől átmenetileg felszakadozik a felhőzet.

2020. Január 29. 08:05, szerda | Helyi

Hamarosan elfogynak a hárombetűs-háromszámos rendszámok – mire számíthatunk?

Újabb betűsorozatot kezdtünk a hazai rendszámok kiadásánál.

2020. Január 28. 13:55, kedd | Helyi

Pedagógusnap 2020 – díszdiplomák igénylése

Kedves Nyugalmazott Pedagógus Kollégák!

2020. Január 28. 13:55, kedd | Helyi

Kábítószerrel kereskedett egy félegyházi férfi

A kiskunfélegyházi nyomozóknak olyan információ jutott birtokába, mely szerint egy 60 éves helyi lakos - aki számukra nem volt ismeretlen - rendszeresen, több személynek értékesített kábítószert.