2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2019. November 11. 12:48, hétfő | Helyi
Forrás: Dongó József

Kiskunfélegyházáról két képviselő jutott be a Bács-Kiskun Megyei Közgyűlésbe

Október 13-án, azaz vasárnap tartották hazánkban az önkormányzati választásokat.

A 23 tagú közgyűlésben a Fidesz-KDNP 16, a Jobbik 2, a Demokratikus Koalíció és a Momentum 2-2, a Mi Hazánk Mozgalom 1 mandátumot szerzett.

A Bács-Kiskun Megyei Közgyűlés 2019. október 25-én a hajósi barokk kastélyban tartotta alakuló ülését, ahol testület újraválasztotta Rideg László (Fidesz-KDNP) korábbi elnököt. Elnökhelyetteseknek Mák Kornélt (Fidesz-KDNP) és Vedelek Norbertet (Fidesz-KDNP).

A kisváros barokk kastélyában megtartott alakuló ülésen Rideg László köszönetet mondott a választók bizalmáért és programismertető beszédében többi között bejelentette, hogy megyei családtámogatási programot indítanak, valamint fejlesztik a termál- és a borturizmust és folytatják a klímavédelem terén megkezdett munkát.

Kiskunfélegyházáról Jankovszki Zoltán és Dongó József volt önkormányzati képviselők kerültek be a Bács-Kiskun Megyei Közgyűlésbe.

Mindenkinek köszönjük a támogatást!

2024. Április 20. 08:00, szombat | Helyi

Mozogj sokat, érezd jól magad

„Mozogj sokat, érezd jól magad” mottóval szervezte meg az MDSZ a Diákolimpia Junior Fesztivált 2024. április 17-én a Kész Aréna Sportcsarnokban az I. és II. korcsoportos gyerekeknek.

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén