2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2020. Július 31. 10:09, péntek | Helyi
Forrás: Egészséges Félegyházáért Egyesület

Iskolakezdési adománygyűjtés

„Jót tenni jó” adománygyűjtő akciót szervez az Egészséges Félegyházáért Egyesület, mely keretében a KAPOCS Szociális és Gyermekvédelmi Intézménynél ellátásban részesülő gyermekek számára gyűjtünk tanszereket, például:

• iskolatáska, hátizsák
  • füzetek (alsó- és felső tagozatosoknak való,ill. középiskolásoknak A/4 méret)
  • tolltartó
  • garfitceruza, radír, golyóstoll
  • színesceruza, filctoll, zsírkréta
  • írólap, rajzlap
  • dosszié, mappa, füzettartó
  • olló, ragasztó
  • vonalzó, hegyező, körző
  • vízfesték, temperafesték, gyurma
  • tornazsák, rajzzsák
  • tisztasági csomag

Adományaikat leadhatják 2020. augusztus 19-ig a Polgármesteri Hivatal (Kiskunfélegyháza, Kossuth u.1.) földszinti ügyfélszolgálatán, hétköznap 8:00-12:00 óráig és a Móra Ferenc Művelődési Központban (Kiskunfélegyháza, Petőfi tér 1.) hétköznap 8:00-18:00 óráig.

Csak új, illetve hibátlan állapotú termékeket tudunk kiosztani, ezért tisztelettel kérjük, hogy mindezt vegyék figyelembe az adományozás során.

Az adományokat tanévkezdés előtt juttatjuk el a KAPOCS Intézményhez.
KÖSZÖNJÜK A FELAJÁNLÁSOKAT!

Információ: 06-70/431-6702

2024. Április 20. 08:00, szombat | Helyi

Mozogj sokat, érezd jól magad

„Mozogj sokat, érezd jól magad” mottóval szervezte meg az MDSZ a Diákolimpia Junior Fesztivált 2024. április 17-én a Kész Aréna Sportcsarnokban az I. és II. korcsoportos gyerekeknek.

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén