2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2021. Október 20. 21:39, szerda | Helyi

Holisztikus gyógyászat tematikus napok Kiskunfélegyházán

A NATURAL HEALTH – Az egészségért a természeti örökség védelmével projekt keretein belül 3 tematikus napot szerveztünk Kiskunfélegyházán.

A Móra Ferenc Gimnáziumban 2021. szeptember 13-án, a Platán Utcai Általános Iskolában 2021. szeptember 22-én és a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskolában pedig 2021. október 12-én tartottuk a programot.

Célunk az volt, hogy a gyerekek játékos formában minél több információt és ismeretet
szerezzenek a témával kapcsolatban, melyeket a későbbiekben hasznosítani tudnak,
majd a mindennapjaikban.

A programon az iskolák diákjai vettek részt. A holisztikus témában érintett 5 témakört
ismertettük meg a gyerekkel játékos formában. Az 5 témakör a Rendterápia, Sport
aktivitás, Gyógynövények, A víz gyógyító ereje, Egészséges táplálkozás. Kézműves
feladatokkal, tablókészítéssel, activity és ügyességi játékokkal, valamint teszt kitöltéssel készültünk a tanulóknak. Az elkészült tablókat végül kiállítottuk az iskolákban.

EcoCenter Közhasznú Alapítvány
info@ecocenter.hu
www.natural-health-project.eu

Kapcsolat:
EcoCenter Alapítvány
info@ecocenter.hu

JOGI NYILATKOZAT
Ez a dokumentum az Európai Unió pénzügyi támogatásával valósult meg. A dokumentum tartalmáért teljes mértékben az Ecocenter Alapítvány vállalja a felelősséget, és az semmilyen körülmények között nem tekinthető az Európai Unió és / vagy az Irányító Hatóság állásfoglalását tükröző tartalomnak.