2024. május 6, hétfő - Ivett

2016. Július 17. 17:00, vasárnap | Helyi
Forrás: egyazegyben.com

Percek alatt felfújsz bármilyen matracot

Nem kell hozzá se pumpa! Hihetetlenül hangzik, de egy végtelen egyszerű ötletről van szó!

A strandolás kötelező kelléke a felfújható matrac, a labdák, az úszógumik, csónakok, stb. Van aki ezt egyszerűen, tüdőből megoldja - igaz, közben kissé elszédül. Mások pumpát hurcolnak magukkal. Mi most mutatunk egy olyan megoldást, ami semmibe nem kerül, nem kell cipelni, nem kell beleszédülni, és pillanatok alatt felfújhatunk vele bármilyen eszközt.

Csupán egy közönséges zacskóra van szükségünk. Ezt megtöltjük levegővel, a befúvó nyíláshoz illesztjük, és enyhe nyomással már bent is van a levegő!

Ha nagyobb dolgot kell felfújni, zacskó helyett műanyag zsákot használjunk, úgy gyorsabb lesz! Két ember kell hozzá: az egyik fogja a szelepet, a másik pedig préseli a levegőt!

Próbáld ki! A legközelebbi strandolásra pedig tegyél be egy zacskót. Tökéletesen fel tudsz vele fújni bármit - a strandolás végén pedig mehetnek bele a vizes fürdőruhák.

Címkék: felfújás, matracpumpa

2024. Május 06. 08:23, hétfő | Helyi

Oktatási Hivatal: ma kezdődik a május-júniusi érettségi vizsgaidőszak

A nemzetiségi nyelv és irodalom tárgyak írásbeli vizsgáival ma kezdődik a 2023/2024-es tanév május-júniusi érettségi vizsgaidőszaka.

2024. Május 06. 07:29, hétfő | Helyi

Sok kiváló tanuló kezdi meg érettségi vizsgáit a Móra Ferenc Gimnáziumban

A Móra Ferenc Gimnázium 2024. május 3-án (pénteken) tartotta ballagási ünnepségét.

2024. Május 05. 12:12, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból