2024. április 25, csütörtök - Márk

2014. Augusztus 04. 08:40, hétfő | Helyi
Forrás: Németh László

Papp Laura újabb Országos Bajnoki címet szerzett.

2014. augusztus 2-án Fadd-Domboriban került megrendezés a XXX. SporTolna Triatlon Fesztivál, Országos Bajnokság.

A Jogging Plus Szuperinfó Futóklub Triatlon szakosztály versenyzői egy igazán technikai elemekban gazdag pályán versenyezhettek. Az úszás a Duna holtágon az evezős pályán került megrendezésre. Kerékpáros pálya kevés emelkedővel, több éles fordítóval volt kialakítva. A futás többféle futófelülettel, szintkülömbségekkel és szintén kanyarokkal tarkított volt. Az elmúlt 30 évben az egyik legrangosabb Triatlon eseménnyé nőtte ki magát ez a rendezvény. Közel 1000 versenyző állt rajthoz szombaton. Itt lehetett kvalifikálni a gyermek és serdülő korosztályoknak 2014. augusztus 10-én Tiszaújvárosban megrendezésre kerülő Európa Kupa Gálára, ahol a ranglista legjobb 16 helyezettjei indulhatnak. Versenyzőink most is kimagaslóan jó formáról adtak számot. Érmes helyezést 2 fő, pontszerző legjobb 6-ban 2 fő ért célba. Európa Kupa Gálára kvalifikált 2 fő.

Serdülő korosztályban: Baltás Olga

A rendezvényre a nevezés költségeit a HUNGARY MEAT KFT. biztosította.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

A MÁV és az ORFK-Országos Balesetmegelőzési Bizottság közös gyermekrajzpályázatot hirdet iskolásoknak, amelynek témája a biztonságos közlekedés - közölték a szervezők az MTI-vel szerdán.

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot

A Fülemülék éjszakája országos rendezvénysorozatra április második felétől május végéig országszerte számos helyszínen várják a madarászok az érdeklődőket.

2024. Április 24. 08:11, szerda | Helyi