Hírek
2018. Június 16. 20:44, szombat |
Helyi
Forrás: HIROS
Őz miatt csapódott fának az autó, ketten sérültek
Egy kiugró őz miatt ketten sérültek meg, amikor fának csapódtak autójukkal Csongrád-Bokrosnál.
A HIROS.HU internetes hírportál információi szerint Tiszaalpár felől Csongrádra tartottak egy ballagásra, amikor egy őz ugrott a kocsi elé. A sofőr félre rántotta a kormányt, az út szélére sodródott, majd ellenkormányzott ugyan, de az úttest túloldalán lévő fák közé az árokba csapódott, ahol felborult.
A Volkswagenben 1 férfi és 3 nő utazott, közülük a bal hátsó ülésen lévő nő beszorult a roncsba, őt a műszaki mentést végző csongrádi és kiskunfélegyházi tűzoltók feszítővágóval szabadítottak ki, majd a mentők őt súlyos, míg egy másik nőt könnyebb sérülésekkel szállítottak kórházba. A tűzoltóknak több fát is ki kellett vágniuk ahhoz, hogy az autót ki tudják vontatni az útra.
Egy helybeli férfi azt mondta, hogy nagyon sok az őz miatti baleset ezen a szakaszon, neki is már három anyagi káros balesete volt ez miatt, amit a biztosító nem fizetett ki.
A baleset miatt több órára teljes szélességében lezárták az érintett útszakaszt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 19. 10:15, csütörtök | Helyi
Áprilisban indul az idei szezon a Kecskeméti kisvasúton
2026-ban is áprilisban kezdetét veszi a szezon a Kecskeméti Kisvasúton és a hozzá kapcsolódó hajtánypályán.
2026. Március 19. 10:11, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Március 18. 10:53, szerda | Helyi
Lassú turizmus és csúcstechnológia – erdélyi szakmai úton a Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum tanárai
2026. Március 16. 11:22, hétfő | Helyi
Álvásárlással csalták csapdába
Elektromos cigaretta vásárlását ígérve csaltak csapdába egy férfit és apósát Kiskunfélegyházán a tettesek, majd fegyverrel fenyegetőzve vitték el az árut.
