2024. április 16, kedd - Csongor

2018. Október 03. 19:13, szerda | Helyi
Forrás: -szerk.-

Őszi virágvásár Félegyházán

Őszi virágvásárt szervez a Móra Ferenc Művelődési Központ 2018. október 20-án, szombaton 8-13 óráig Kiskunfélegyházán a Petőfi téren.

- dísznövény bemutató és vásár
- kertészeti tanácsadás a kitelepült Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola sátrában
- virágadomány gyűjtés a helyi óvodák, általános iskolák és középiskolák részére
- a rendezvény ideje alatt "zöld segítő" diákok közreműködése
- fotó kiállítás a Virágos Félegyházáért mozgalom legszebb fotóiból a Hattyúház árkádjai alatt

Fotó: őszi virágvásár 2017

2024. Április 16. 17:27, kedd | Helyi

Dobogós eredmény országos angol versenyen

Kiemelkedő eredményeket értek el a mórások a HEBE Kft. angol nyelvű országos egyfordulós levelezős egyéni és csapatversenyén.

2024. Április 16. 16:36, kedd | Helyi

Összeütközött két gépkocsi az 5-ös főúton

Kiskunfélegyháza határában akadályozza a forgalmat a baleset.

2024. Április 16. 12:38, kedd | Helyi

Nemzetközi zongoraversenyen bizonyítottak

Elek Janka és Elek János négykezes formációját Kiemelt Arany fokozattal díjazták.

2024. Április 16. 09:26, kedd | Helyi

Hidegfront vet véget az áprilisi nyárnak

Hidegfront vet véget az áprilisi nyárnak: beborul az ég, és többfelé kell esőre, akár zivatarra is készülni.