2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

2022. Február 16. 08:00, szerda | Helyi
Forrás: Szerk.

Országos népszámláláshoz keresnek számlálóbiztosokat

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal számlálóbiztosok jelentkezését várja az október-novemberi országos népszámláláshoz.

A terepen történő adatgyűjtést a számlálóbiztosok látják el október 17-e és november 20-a között.

A számlálóbiztos feladata a körzet bejárása, a körzethez tartozó internetes önkitöltési időszakban le nem zárt címek felkeresése, az adatfelvétel lebonyolítása, a címek pontosítása, esetleges új címek felvétele. A számlálóbiztosnak a terepmunka során kb. 130-150 címen kell kérdőívet elektronikus formában kitöltenie.

A számlálóbiztosnak az alábbi feltételeknek kell megfelelniük:

• legalább középfokú végzettség,
  • magabiztos alapvető számítógépes ismeretek (tablet kezeléséhez),
  • jó fellépés, beszédkészség, kapcsolatteremtő képesség,
  • konfliktuskezelő készség, motiváltság, precizitás,
  • megfelelő helyismeret,
  • titoktartás,
  • vállalja a felkészülés során az új ismeretek önálló elsajátítását és a vizsgázást,
  • a felkészüléshez rendelkezik saját eszközzel (PC, laptop, tablet) és internet eléréssel,
  • a folyamatos és hatékony kapcsolattartás érdekében rendelkezik mobiltelefonnal és e-mail címmel.

A számlálóbiztosok kiválasztása a helyi népszámlálási felelős feladata. Elektronikus oktatási rendszerben (e-learning) történő egyéni felkészülést követően tett sikeres vizsga után történik meg a szerződéskötés a számlálóbiztosi feladatok ellátására.

Amennyiben úgy érzi, hogy szívesen venne részt a népszámlálási munkában, a felsorolt feltételeknek megfelel, és számlálóbiztosnak jelentkezne, kérjük, hogy küldje el nevét, és elérhetőségi adatait (telefonszám, e-mail cím) a jegyzo@kiskunfelegyhaza.hu e-mail címre.

Jelentkezési határidő: március 31.

Dr. Faragó Zsolt
jegyző, helyi népszámlálási felelős

Borítókép: illusztráció

2024. Május 19. 10:58, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

Pünkösdvasárnap, a Szentlélek kiáradásának főünnepe – 2024. május 19.

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni