2024. április 26, péntek - Ervin

2014. Május 10. 11:16, szombat | Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek

Önkéntesen a tiszta Magyarországért, a tiszta Kiskunfélegyházáért

Idén is csatlakozott városunk „A TeSzedd! – Önkéntesen a tiszta Magyarországért” akcióhoz. A város területén száznál többen dolgoztak azon, hogy tisztábbá varázsolják Kiskunfélegyháza utcáit, tereit.

A polgármesteri hivatal, a járási hivatal dolgozói, a Gyermek- és Ifjúsági Önkormányzat tagjai Kapus Krisztián polgármester vezetésével, valamint Dongó József önkormányzati képviselő bankfalui „csapata” május 9-én délután a város hét pontján (Petőfi lakótelep, Majsai úti körforgalom, Csólyosi út, Szilfa u. – Csanyi út sarkán lévő véderdő, Csanyi út földes szakasza, a Péteri út és a Bankfalu) álltat munkába. Az akció során több száz szák hulladék gyűlt össze. Ma (május 10-én) a Koppány Ijászai Hagyományőrző Egyesület tagjai a Fürdőszállót és annak környékét teszik rendbe.

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot