2024. május 1, szerda - Fülöp

2014. Június 06. 11:56, péntek | Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek

Nyilvántartásba veszik a bicikliket

Hosszú sorban álltak a kerékpárosok a Béke téren, hogy regisztráltathassák biciklijüket.Az akció keretében a rendőrség munkatársaitól a kétkerekű-tulajdonosok azonosító számot kaptak a járművükre, amely alapján – esetleges lopás esetén – be tudja azonosítani a hatóság a bicikli hollétét. A rendőrség a nyár folyamán újabb kerékpár-regisztrációkat tervez. A kerékpár regisztráció ma 12 óráig tartott.

2024. Április 30. 09:23, kedd | Helyi

Majális a Parkerdőben

2024. Április 30. 09:08, kedd | Helyi

Forgalmirend-változás a Zöld Nap alatt

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya tájékoztatja a járművezetőket, hogy május 2-án, csütörtökön 08:00-11:00-ig a Zöldnap nap miatt az alábbi forgalmirend változásra számíthatnak:

2024. Április 30. 08:40, kedd | Helyi

A fészkelő erdei fülesbaglyok állományának felmérésében segíthet a lakosság

Az erdei fülesbaglyok fészkelő állományának felmérésében kéri a lakosság segítségét a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).

2024. Április 30. 08:33, kedd | Helyi

Május 1-jén ünnepnapi menetrend szerint közlekednek a vonatok

Május elsején a vonatok az ünnepnapi menetrend szerint közlekednek, másnap már a megszokott munkanapi menetrend érvényes - tudatta a MÁV Zrt. kedden az MTI-vel.