2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

2023. Április 28. 11:22, péntek | Helyi
Forrás: batthyanysuli.hu

Nyeregben is bizonyítottak a Batthyány iskolások

Április 22-én a Batthyány Lajos Általános Iskola tanulói is részt vettek a Zöld Mező Lovas Sport Egyesület versenyén.

Csuka Lilla, 5.a, a 10 év feletti haladó kategóriában 1. helyet ért el Barbara nevű lovával.

Dobos Eszter, 5.a az ügyességi 10 év feletti haladó kategóriában 2. helyezést ért el saját nevelésű lovával, Henivel.

Szintén az 5.a osztályból, Törteli Hanna Réka 10 év feletti ügyességi stílus versenyszámban 2. helyezett lett. Ugyancsak Hanna ügyességi 10 év feletti hibaidős versenyszámban 3. helyet ért el Barbara nevű lovával.

A 6.a osztályos Kovács Ráhel ügyességi versenyszámban az 5. helyet érte el Holló nevű lovával.

Gratulálunk nekik és edzőiknek.

Forrás: Pelyva Imre, batthyanysuli.hu

2024. Május 19. 10:58, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

Pünkösdvasárnap, a Szentlélek kiáradásának főünnepe – 2024. május 19.

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni