2024. április 27, szombat - Zita

2020. Április 10. 09:03, péntek | Helyi
Forrás: hirado.hu

NOE: A családok számára fontos döntés született

A családok számára fontos döntést hozott a kormány, miszerint a koronavírus-járvány idején sem nyúlnak a családtámogatásokhoz

– mondta Kardosné Gyurkó Katalin, a Nagycsaládosok Országos Egyesületének (NOE) elnöke az M1-en.

Elmondta, sokan vannak, akik aggódtak munkahelyük elvesztése, bizonytalanná vált anyagi helyzetük miatt. Most bizalmat és megnyugtatást ad a családok számára a kormány döntése – tette hozzá.

A kormány által nyújtott családtámogatás továbbra is tervezhető, stabil és kiszámítható – hangsúlyozta. Elmondta azt is, hogy nagyon sok családot érint, és a bizonytalan helyzetben óriási segítség a gyes, a gyet és a gyed meghosszabbítása.

A címlapfotó illusztráció.

Címkék: családtámogatás

2024. Április 26. 20:25, péntek | Helyi

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán