2024. április 24, szerda - György

2013. Február 18. 16:43, hétfő | Helyi sport
Forrás: - szerk. -

Nincs Szilveszter futás nélkül!

Immár 21. éve búcsúztatják futással az óévet a sportbarátok Kiskunfélegyháza főutcáján. A Jogging Plus Szuperinfó Futóklub által rendezett futófesztiválon több mint 500-an vettek részt 3 korcsoportban.

A hideg sem tartotta vissza az indulókat, hiszen a szélcsendes, verőfényes napsütés ideális időjárás volt egy kis testmozgáshoz. A 6 év alattiak 200 m-t,
a 6-10 éves korosztály 600 m-t, végül a 10-99 éves korosztályba tartozók 2200 m-t futottak. A leghosszabb táv teljesítésére gyülekeztek a legtöbben.
A startlövést helyettesítő pezsgődurranás előtt egy perces néma csenddel emlékeztek városunk nemrég elhunyt, nyugalmazott polgármesterére, Ficsór Józsefre.
A távot mindenki becsülettel teljesítette, volt aki jelmezt is öltött, ezzel is színesebbé varázsolva a Szilveszter délelőttjét és vidám hangulatot teremtve a futófesztiválon.
A célban mindenki meleg teával frissíthette magát. A rendezvényt eredményhirdetés és tombolasorsolás zárta.

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.