2024. április 29, hétfő - Péter

Elérhetőségek:
Maratonman
info@balatonman.hu

A NIGHT RUN Budapest egyik legizgalmasabb futóeseménye! Langyos nyáresti szellő, Európa egyik legszebb városának fényei, a Duna illata, a DJ által diktált tempo lüktetése, a rajt eufóriája, futás a rakparton, majd keresztül a váron, végül a célba érés öröme.

Night Run Budapest 2016 - Kiírás

Rajt: 21:15

Pálya: a rajtot követően a Budavári Sikló mellett a futunk fel a Budai Várba, majd a hegy másik oldalán jövünk vissza a rakpartra. A Szabadság hidat követő fordító után a Budapesti éjszakában a rakparton futunk tovább.A cél a Várkert Bazárban lesz.

A Veled érkező és Téged biztató szurkolóknak, családtagoknak nem kell autóba ülve követni, keresgélni, hiszen a versenyközpontnál többször is találkozhatnak Veled.
Bármely távon állsz rajthoz, a Budai Várat mindenképp érinti az útvonal és a gépjármű forgalomtól elzárt biztonságos pályán futhatsz.

Távok: 7 km, 12 km, félmaraton (21 km) és a 2016. évben először Európában: éjszakai maraton (42,1 km).

Szintidő: A versenyen nem határoztunk meg szintidőt, de kérjük, azt vedd figyelembe, hogy a versenyközpontot és a célterületet hajnali 3.00 órakor zárjuk így a félmaratont teljesítőknek is 2 óra 45 perc áll rendelkezésre a táv megtételére.

Rajtcsomag: A maratont, a félmaratont és a 12 km távot teljesítők a rajtcsomagban kapják meg az esemény hivatalos technikai futópólóját, míg a 7 km távon indulók a rajtcsomagban pamutpólót kapnak. Az egységes vizuális élmény miatt arra kérünk, hogy az eseményen a rajtcsomagban kapott pólóban fuss. Köszönjük!

Díjazás: Minden célba érkező befutó érmet, az I-III. helyezettek kupát és ajándékcsomagot kapnak.

A versenyközpontban lesz még megtalálható: célterület, információs pult, mellékhelyiségek, csomag megőrző. A csomag megőrzőben a csomagokban elhelyezett értéktárgyakért felelősséget nem vállalunk.

Parkolás: A verseny napján az alsó rakparton nem tudsz parkolni! A versenyközpont mellett a Tabán felöli oldalon fizetős mélygarázs található, ahol korlátozott számban vannak parkolóhelyek ezért javasoljuk, ha teheted tömegközlekedéssel közelítsd meg a helyszínt.

Night Run Budapest 2016 - Nevezés

- 2016. július 15-ig online lehetett

- Helyszíni nevezés: a verseny előtt, július 23.-án szombaton délután 14:00-től 20:00-ig a versenyközpontban a Várkert bazárnál.

Nevezésért katt a képre! Forrás: www.maratonman.hu

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból