Hírek
2018. Február 10. 20:25, szombat |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Német rendőrök körözték a román férfit, a magyarok elkapták
A biharkeresztesi rendőrök elfogták azt a román férfit, akit a német hatóságok köröztek.
Ártánd Közúti Határátkelőhelyen február 9-én 1 óra 30 perckor egy személygépkocsival közlekedő férfi belépésre jelentkezett az ország területére. A rendőrök ellenőrizték a román állampolgár adatait, amely során megállapították, hogy vele szemben a német hatóságok vagyon elleni bűncselekmény miatt európai elfogatóparancsot adtak ki. A biharkeresztesi rendőrök a 44 éves férfit elfogták, majd előállították a Biharkeresztesi Rendőrőrsre, ahol a nyomozók őrizetbe vették. A körözött román állampolgár további sorsáról a Fővárosi Törvényszék dönt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek
Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban
Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.
2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek
Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség
A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.
2025. Május 20. 07:19, kedd | Kék hírek
A kerékpárosokat és motorosokat fogja ellenőrizni a rendőrség
Két napon keresztül ellenőrzi majd a rendőrség a motorosokat és a kerékpárosokat - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata hétfőn a police.hu oldalon.
2025. Május 17. 08:23, szombat | Kék hírek
A NAV 2025-től már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az idei évtől már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt - közölte a hivatal szombaton az MTI-vel.