2024. április 16, kedd - Csongor

2013. Október 18. 10:58, péntek | Helyi
Forrás: BMRFK

Nem volt szerencséje

Nyolc alkalommal lopott, nyolcszor kapták el.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Rendészeti Osztálya lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást P. Mihályné 50 éves kiskunfélegyházi lakos ellen.

A nő 2013. március 9-én Kiskunfélegyházán az egyik áruházban különböző termékeket tulajdonított el. Három nappal később egy ruházati boltban próbált ellopni egy szoknyát és egy felsőt. Mindkét alkalommal tetten érték a dolgozok, akik a rendőrök kiérkezéséig feltartoztatták a nőt. A gyanúsítottat 2012. február 8. és 2013. március 11. közötti időszakban összesen nyolc szabálysértési értékre elkövetett lopáson érték tetten.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság 2013. október 16-án a nyomozást befejezte, a keletkezett iratokat vádemelési javaslattal a Kiskunfélegyházi Járási Ügyészségnek küldi meg.

2024. Április 16. 17:27, kedd | Helyi

Dobogós eredmény országos angol versenyen

Kiemelkedő eredményeket értek el a mórások a HEBE Kft. angol nyelvű országos egyfordulós levelezős egyéni és csapatversenyén.

2024. Április 16. 16:36, kedd | Helyi

Összeütközött két gépkocsi az 5-ös főúton

Kiskunfélegyháza határában akadályozza a forgalmat a baleset.

2024. Április 16. 12:38, kedd | Helyi

Nemzetközi zongoraversenyen bizonyítottak

Elek Janka és Elek János négykezes formációját Kiemelt Arany fokozattal díjazták.

2024. Április 16. 09:26, kedd | Helyi

Hidegfront vet véget az áprilisi nyárnak

Hidegfront vet véget az áprilisi nyárnak: beborul az ég, és többfelé kell esőre, akár zivatarra is készülni.