2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2015. Március 30. 08:15, hétfő | Helyi sport
Forrás: Simon Zoltán

Nem jött össze a serdülő bravúr

A kiskunfélegyházi Jövő Bajnokai DSE serdülő fiú csapata az előkelő 3.helyen végzett a regionális bajnokságban!

Fiú regionális serdülő bajnokság, 3.forduló

Időpont: 2015. március 28. (szombat)
Helyszín: Kecskemét, Bolyai Gimnázium sportcsarnoka

Kecskeméti KA "A" - Jövő Bajnokai DSE 84 : 59

Jövő Bajnokai: Gémes 36/6, Bozóki 10, Huszka 7, Vereb 2, Bujdosó 2, Szabó 2, Zsigó -, Cserkó -, Paksi -, Nagy -, Kincses -, Bitó -.
Edző: Simon Zoltán

Jövő Bajnokai DSE - Kecskeméti KA "B" 76 : 40

Jövő Bajnokai: Gémes 26, Huszka 15, Zsigó 11, Bujdosó 8, Cserkó 6, Szabó 6, Kincses 4, Paksi -, Nagy -, Vereb -, Bitó -, Molnár -.

Ezzel az eredménnyel a kiskunfélegyházi Jövő Bajnokai DSE serdülő fiú csapata az előkelő 3.helyen végzett a regionális bajnokságban! Egy kis szerencse kellett volna csak a végső győzelemhez, de ugye a "ha" nincs a sportban.
A vereségen túl legalább annyira fájó volt megélni Bozóki Marci sérülését. 54-47-es kecskeméti vezetésnél, amikor közelítettünk a hazaiakra egy szerencsétlen talajfogás után kifordult a centerünk bokája, le kellett hozni a pályáról és Ő már ezen a napon nem tudott játszani.

Szép eredmény a kenguruktól!

U 11 Bajnokság, VII. forduló,
Bács-Kiskun - Tolna Megye Régió

"C" csoport

Ideje: 2015.03.29. ( vasárnap )
Helye: Kecskemét, Mátyás Király Ált. Iskola, Mátyás király krt. 46.

Pityke Párducok - Jövő Bajnokai Kenguruk 69 : 54

Jövő Bajnokai: Szűcs Bence 15, Huszka Boldizsár 14, Kovács Richárd 9, Barabás Bence 7, Kovács Bálint 5, Polgár Sándor 4, Kelemen Áron -, Fricska Bence -, Tarjányi Gergő -, Tóth János -, Tarjányi Tamás -.

Jövő Bajnokai Kenguru - Miklósi Aprókák 2 : 0
A kunszentmiklósi csapat jelezte hogy nem tud részt venni a mai fordulóban.
Ezzel a félegyházi kenguruk továbbra is az előkelő "C" csoportban versenyeznek.

2024. Április 29. 09:22, hétfő | Helyi sport

Újabb magyar bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán

Abonyban került megrendezésre az U17-es Szabadfogású és Női Országos Bajnokság, egyben Varga János Emlékverseny.

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. április 20-án a kiskunfélegyházi Zöldmező Lovassport Egyesület csapata Jászkarajenőre látogatott, ahol a Karai Mini Major rendezésében egy színvonalas versenyen vett részt.

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

Fantasztikusan teljesítettek az Asztalitenisz Diákolimpia Országos Döntő I-II. korcsoport csapatversenyében a Kiskunfélegyházi Platán Utcai Általános Iskola lányai.