Hírek
2013. Március 25. 10:02, hétfő |
Kék hírek
Forrás: MTI
Negyvenmilliós marihuánafogás Röszkén
Negyvenmillió forint értékű marihuánát találtak a pénzügyőrök egy szerb férfi autójában Röszkénél – tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal hétfőn az MTI-t.
Némedi Varga Éva, a hivatal dél-alföldi regionális vám- és pénzügyőri főigazgatóságának sajtóreferense elmondta: a férfit azért állították félre a pénzügyőrök szerb rendszámú autójával a röszkei határátkelőnél, mert a csomagtartó felnyitásakor friss festék- és ragasztószagot éreztek.
A szigorított vizsgálat során 16 kilogramm marihuána került elő a gépkocsi átalakított üzemanyagtartályából, csomagtartójából, valamint a hátsó üléssor háttámla mögötti nem gyári üregéből.
A pénzügyőrök a feketepiacon megközelítőleg 40 millió forintot érő kábítószert, illetve a szerb férfit átadták a rendőrségnek. A férfit őrizetbe vették, vele szemben jelentős mennyiségre elkövetett visszaélés kábítószerrel bűncselekmény elkövetésének megalapozott gyanúja miatt eljárás indult – tette hozzá az őrnagy.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 14. 09:02, vasárnap | Kék hírek
Fokozott ellenőrzést tart a rendőrség egy héten át az ország útjain
Fokozott ellenőrzést tart a rendőrség december 15. és december 21. között az ország útjain - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság Kommunikációs Szolgálata szombaton a police.hu oldalon.
2025. December 12. 07:36, péntek | Kék hírek
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a bíróság a Szőlő utcai ügyben
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a Szőlő utcai ügyben a Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra - tudatta a Fővárosi Törvényszék közleményben az MTI-vel csütörtökön.
2025. December 11. 06:51, csütörtök | Kék hírek
Újabb négy őrizetbe vétel a Szőlő utcai ügyben
A nyomozó ügyészség újabb négy embert őrizetbe vett, közülük eddig hármat gyanúsítottként kihallgatott a Szőlő utcai ügyben - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) szerdán az MTI-vel.
2025. December 09. 14:49, kedd | Kék hírek
Brutális videó jött ki a Szőlő utcai intézetből
Biztonságikamera-felvételeken látszik, amint a javítóintézet igazgatója egy feleltetés során kirángatja az intézet egyik lakóját a padból, amelybe előtte beleveri a fejét, majd rátapos a földön fekvő fiatalra.
