Hírek
2019. Április 22. 17:08, hétfő |
Helyi
Forrás: BAON
Négyen megsérültek a 44-esen történt balesetben
Egymásba rohant két személygépkocsi a 44-es főút Nyárlőrinc és Szikra közötti szakaszán hétfő kora délután.
A rendelkezésre álló adatok szerint 2019. április 22-én 12 óra 45 perc körül a 44-es számú főút 24-es kilométerénél két gépjármű frontálisan összeütközött - adta hírül a BAON internetes hírportál.
Az első hírek szerint négy sérültje van a balesetnek. Őket a mentők vizsgálják. A kecskeméti hivatásos és a tiszakécskei önkormányzati tűzoltókat riasztották a helyszínre. Az egységek áramtalanították a járműveket.
(Fotók: Donka Ferenc - HIROS)
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 19. 10:15, csütörtök | Helyi
Áprilisban indul az idei szezon a Kecskeméti kisvasúton
2026-ban is áprilisban kezdetét veszi a szezon a Kecskeméti Kisvasúton és a hozzá kapcsolódó hajtánypályán.
2026. Március 19. 10:11, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Március 18. 10:53, szerda | Helyi
Lassú turizmus és csúcstechnológia – erdélyi szakmai úton a Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum tanárai
2026. Március 16. 11:22, hétfő | Helyi
Álvásárlással csalták csapdába
Elektromos cigaretta vásárlását ígérve csaltak csapdába egy férfit és apósát Kiskunfélegyházán a tettesek, majd fegyverrel fenyegetőzve vitték el az árut.









